Безкоштовне завантаження. Допомога батькам

Відвідайте наш сайт РОСIЙСЬКОЮ мовою i сайт BabyEnglish.Club

Телевізор / Інтернет для дитини зло чи благо - плюси і мінуси.

Безконтрольний перегляд TB передач / безконтрольне використання інтернету дитиною - неприпустимо.
Дозований і контрольований перегляд ТБ передач / інтернет, позитивно позначиться на розвиток дитини.


Aмериканська Академія педіатрів (American Academy of Pediatrics - AAP) не рекомендує дітям молодше двох років взагалі дивитися телевізор. Після двох років час перед телевізором повинен бути обмежений двома годинами.
На цю тему ви знайдете безліч статей в інтернеті. У розділі Baby English Best Recommendations for Parents внизу цієї сторінки, ви можете прочитати більш докладно наші рекомендації з цього питання. Також ми даємо посилання на цікаві та корисні статті. Якщо ви володієте англійською мовою, то ми рекомендуємо їх прочитати. Якщо ви не володієте англійською на достатньому рівні, ми впевнені, що ви знайдете гарні статті на своїй рідній мові.
Ви побачите різноманітні думки про вплив телевізора на дитину.
Але всі сходяться в одному - неприпустимий неконтрольований перегляд дитиною телевізійних передач. І це абсолютно правильно.
Prohibited for toddlersOдна з проблем полягає в наступному. Зараз дуже мало дитячих каналів, які призначені для дітей певного віку. Може йти мультфільм для дітей віком двох років, після нього реклама, і відразу мультфільм для дітей вже шкільного віку. Батькам треба постійно контролювати програму і вимикати телевізор, коли вона не відповідає віку дитини.
Особливі вимоги до телепередач для дітей віком до 3 - 3.5 років. Все повинно бути спокійно, плавно, ніяких різких рухів. Мультфільми в стилі старих Діснеївських (Мікі Маус, Плуто і т.п.), з різкими рухами, неприпустимі.
Прикладом відмінного каналу для маленьких дітей (до 3 -4 років) є англійський канал Baby TV. Все плавно, ніяких різких рухів, короткі ролики, ніякої реклами. Коли включений цей канал, батькам нема про що турбуватися.
Parents control the Internet
Для більш старшого віку, ми такий приклад привести не можемо.
Інтернет можна і потрібно використовувати для розвитку дитини із самого раннього віку.
Спочатку з кимось із батьків - почитати книжку і подивитися картинки. Подивитися і прослухати пісеньку. Прості розмальовки.
З самого дитинства треба привчити дитину, що ви його будете контролювати. Якщо це не зробити правилом, проблеми почнуться в 4.5-5 років. У цьому віці дитина вже пристойно може навчитися використовувати інтернет для ігор і перегляду роликів на YouTube. І це далеко не завжди буде відповідати їхньому віку.

Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю англійською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю російською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

YouTube FaceBook Pinterest Linkedin Instagram
Baby English Best ® 2018-2022
59 visitors today, 65534 total