Безкоштовне завантаження. Допомога батькам

Відвідайте наш сайт РОСIЙСЬКОЮ мовою i сайт BabyEnglish.Club

Чи повинні батьки допомагати дитині? Як стимулювати дитину заговорити на іноземній мові?

Так, повинні. Діти чекають і радіють вашій допомозі.
Самостійність необхідна (допомога не повинна бути надмірною).


ВИ головний і найкращий вчитель для своєї дитини!
Прочитайте наші рекомендації для батьків.
Першим пунктом, який найбільш сприятливо впливає на розвиток і навчання дитини дошкільного віку, стоїть пункт - Спілкування з Батьками.
save timeІ це велика проблема в сучасному світі. Батькам часто не вистачає часу для достатнього спілкування з дітьми, навіть дошкільного віку. Як показують дослідження, ще гірше йдуть справи, коли дитина йде до школи. Переважна більшість дітей у віці 6-10 років віддають перевагу спілкуванню (проводити час) із мамою та татом, спілкуванню зі своїми однолітками. Може бути це теж закладено в них природою. На підсвідомому рівні вони відчувають, що спілкування з дорослими їм набагато корисніше. Адже вони продовжують вчитися. А батьки поганому не навчать.
А у батьків не вистачає часу. І це факт. Добре, коли батьки це розуміють, і намагаються максимально виправити ситуацію. Але, на жаль, багато хто, не усвідомлює цієї проблеми.
Одна із головних цілей цього сайту - заощадити час батьків. Замість пошуку корисних для дитини книг, аудіо, відео, краще сходіть із дитиною в Зоопарк або поїдьте всією сім'єю на природу.
save time

З іншого боку, надмірна опіка теж не бажана.
Ось що розповів Олександр, програміст нашої команди. Він не говорив майже до трьох років. Його бабуся, викладач, забрала його до себе жити. Через тиждень, коли прийшов батько, він підбіг до нього і щось почав говорити. Папа, почав автоматично відповідати. Потім шок: «Ти говориш?»
Причина такої затримки мови була надмірна опіка батьків: вгадування кожного бажання дитини. Відпадає необхідність висловити щось словами.
Ми досить скептично ставимося до новомодної системі спілкування з маленькими дітьми жестами. Для цього нам дано мову.
Стимулювання дитини заговорити важливе завдання. І воно досить важке, якщо ми хочемо, щоб дитина заговорила іноземною мовою. Для цього треба створити умови і необхідність. Наприклад, спілкування можливе тільки на іноземній мові.
Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина була успішним по життю, Ви повинні навчити його вчитися.. Всі успішні люди усе життя вчаться. Допомагайте своїм дітям, вчіть іх самостійності.

Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю англійською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю російською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

YouTube FaceBook Pinterest Linkedin Instagram
Baby English Best ® 2018-2022
1 visitors today, 65535 total