Безкоштовне завантаження. Допомога батькам

Відвідайте наш сайт РОСIЙСЬКОЮ мовою i сайт BabyEnglish.Club

Англійська мова складна або проста? Вимова.

Легка з точки зору граматики. Важка з точки зору розуміння мови.
Вимова - не треба комплексувати.


На цю тему багато написано. Багато обговорень і на форумах. Більшість сходяться у думці, що англійська мова проста. Але ця більшість чомусь пише і обговорює тільки англійську граматику. У той же час дуже багато, хто пише, що пристойно знають англійську мову, зізнаються, що коли дивляться американський або англійський фільми, розуміють менше 50%. А цього зовсім недостатньо. У чому ж причина?
Английский язык трудный или легкий?Все пізнається в порівнянні.
Якщо порівнювати англійську граматику з граматикою багатьох інших мов, вона дійсно досить проста. Вона для багатьох незвичайна - сильно відрізняється від граматики їх рідної мови. Але розібратися в ній не так вже й складно. З цієї точки зору Англійська мова – легка мова.
Інша справа - розуміння того, що говорять на слух. В англійській мові багато дифтонгів, багато слів, які дуже близькі за звучанням. Домогтися розуміння англійської мови досить складно. І з цієї точки зору Англійська мова – складна мова.
Все залежить від того, яка мета переслідується при вивченні англійської мови. Якщо вам треба читати і писати – це один підхід. Але якщо ви хочете навчитися говорити, а це передбачає, що ви повинні розуміти що вам говорять, Ви повинні дотримуватися декількох основоположних правил:
Вивчайте англійську мову не очима, а вухами - якомога більше слухайте і повторюйте.
Не вчіть слова - вчіть фрази (Ви відразу вчите правильне вживання слова і граматику).
Не вчіть граматичні правила (це марна трата часу).
Домагайтеся знання граматики досконало.

Здається, що два останніх правила суперечать один одному. Давайте поміркуємо. Коли американська або англійська дитина йде в школу, вона зможе пояснити що таке Present Continuous або Present Perfect, за якими правилами вони утворюються, коли вживаються? Маю великі сумніви. Але вони безпомилково вживають ці часи у своєму мовленні. Вони вже знають англійську граматику на дуже хорошому рівні. Те ж стосується і дітей, які говорять на більш важких, з граматичної точки зору, мовах. До 7 років діти знають граматику рідної мови на дуже доброму рівні.
Хочете розуміти англійську мову, хочете говорити англійською - вчіть мову так, як вчать її діти.

Вимова.
На багатьох сайтах курсів англійської мови для дітей, можна бачити наполегливу пораду віддавати дітей до них на курси, тому що їх викладачі відразу навчать правильній вимові. Потім перевчати важко і т.д. і т.п. У мене відразу виникає питання, а яка вимова «правильна»? Тільки в Англії мінімум чотири основних діалекту. І всі вони «правильні». Може бути, як говорять в Чикаго? А може, як в Х'юстоні? А як щодо Індії?
На лекції для суднових механіків, яким по роботі потрібно знати англійську мову, мені поставили питання, як я ставлюся до вимови індуських моряків? Я задав зустрічні питання. Вони розуміють, коли з ними говорять американці та англійці? - Так. А їх розуміють? - Так. То які проблеми?
Ви заходите в бар у Філадельфії. Робите замовлення. Спілкуєтесь про погоду. Питаєте, хто це співає по телевізору. Бармен запитує, звідки Ви приїхали. Ви кажете, що ви з Польщі (Чехії, Швеції, Росії). Він каже, що думав, що Ви з Австралії. Я впевнений, Вас не образить, що Вас прийняли за Австралійця.
На форумі сайту British Council жінка з Індії (певно, нещодавно переїхали до Англії) сильно хвилюється з приводу того, що вона спілкується зі своєю дитиною англійською з сильним акцентом. І її справедливо заспокоюють.
Звичайно приємно, якщо американець або англієць не зможе визначити, що Ви іноземець. Але вимова по-справжньому важлива тільки в одному випадку - якщо ви збираєтеся працювати шпигуном. Тоді ваша вимова має відповідати вашій легенді.
Висновок: Якщо Ви будете допомагати своїй дитині з англійською мовою, НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ ЗА СВОЮ
ВИМОВУ.
Дитина буде досить багато слухати оригінальної англійської мови. Настане момент і ВОНА ВИПРАВИТЬ ВАС, якщо Ви скажете, щось неправильно.

Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю англійською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю російською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download


YouTube FaceBook Pinterest Linkedin Instagram
Baby English Best ® 2018-2022
2 visitors today, 65536 total