Безпека дітей в Інтернеті

Відвідайте наш сайт РОСIЙСЬКОЮ мовою i сайт BabyEnglish.Club

Безпека дитини в інтернеті.

Якщо Ви ще не зіткнулися з цією проблемою, то Ви обов'язково з нею зіткнетеся.
Вирішення цієї проблеми забере у Вас досить багато часу.

100% безпеку дитини і вашого комп'ютера забезпечить "Додаток Kids19ru.com".
Інтернет ілюзія для дитини.
Швидка і проста установка.
Ніякої додаткової оплати - входить у вартість передплати.

Рекомендуємо почитати рекомендації по вибору комп'ютера для дитини внизу цієї сторінки

Що таке Ілюзія Інтернету для дитини?

Уявіть, що інтернет це величезне місто. Кожен будинок в цьому місті це сайт. Будинки наповнені людьми, сайти сторінками. Ви знаєте, що в будинках живуть не тільки хороші люди.
Інтернет-місто
Безпечне місце для дитини в Інтернеті
Тепер уявіть, що в цьому місті є квартал, який оточений надійною охороною. Всі будинки (сайти) і жителі цього кварталу (сторінки сайтів) ретельно перевіряються.
Головна особливість цього кварталу полягає в тому, що з нього неможливо вийти. Вихід звичайно є, але його треба знати.
Baby English Краща безпека в Інтернеті

Baby English Best це такий квартал для дитини. Різні сайти, різної тематики, створюють у дитини ілюзію, що він вільно гуляє по інтернету.
Відбір матеріалу проводиться викладачами. Надійна охорона - Додаток BABY ENGLISH BEST. Додатковий і дуже легкий контроль з боку батьків.

Якщо Ви не будете показувати дитині, як закривається Baby English Best, дитина буде в цілковитій безпеці. В безпеки буде і Ваш комп'ютер - немає можливості перейти на робочий стіл комп'ютера, щось стерти, відкрити сторонній сайт і заразити комп'ютер вірусом.
32 сайта.
Повноекранний режим.
Ніяких зовнішніх посилань.
Дитина не може вийти з повноекранного режиму і перейти на робочий стіл.
Матеріал перевіряється і поповнюється вчителями або батьками.

Desktop і сторінка пошуку по сайтам
Безпечний desktop для дитини
Безпечний повноекранний режим для дитини

Вибір комп'ютера для дитини.

Навички роботи з комп'ютером та ефективне використання Інтернету, це абсолютна необхідність для сучасної людини. І нинішні діти знайомляться зі світом інформаційних технологій з самого раннього віку.

Хочемо звернути особливу увагу на безумовне виконання батьками двох правил. Ці правила здадуться для батьків, які тільки планують залучити дитину до комп'ютера, простими. Але в дійсності вони дуже складні, і будуть віднімати багато часу і нервів.

Батьки повинні контролювати:
1. Час, який проводить дитина за комп'ютером.

Чим менша дитина за віком, тим цей час менше, але 2 години - це максимум.
2. Зміст (контент), а саме, що дитина дивиться.
Що може дивитися дитина в 5 років, може бути абсолютно неприпустимо для дитини 3-х річного віку. Для дітей до трьох - чотирьох років повинен бути особливий матеріал, до якого пред'являються спеціальні вимоги.
Ми не пуритани, але вважаємо, що в 5-6 років дитині не обов'язково знати всі «завитки» російської (англійської і особливо іспанської) мови. У кожному реченні вживати слова "паразити", типу "млинець" і т.п.
Якщо не будете контролювати, що дитина дивиться, дуже швидко доведеться пояснювати, що це слово погане, що так не можна говорити. І ваші пояснення, будуть для неї не дуже переконливі - адже так говорять його YouTube кумири.


Розглянемо два віку.
До шести років дитина, як правило, не віддає собі звіту, що це її річ. Вона не розуміє, що з річчю треба звертатися акуратно і, якщо вона буде зламана, у неї цієї речі не буде.
Відковиряти клавіші - свята справа. Це буде обов'язково. Це роблять всі діти. І це абсолютно нормально. У цьому віці цікавість і інстинкт дослідження (навчання) дуже сильні. Вони всі хочуть розібрати і подивитися, що там всередині. Не потрібно забувати і той факт, що всі діти різні. Є ті, хто більш акуратно ставляться до речей, а є «руйнівники». Вони просто не можуть, щоб не розібрати іграшку до останнього гвинтика ... І що краще або гірше велике питання.
У маленьких дітей координація рухів ще не на належному рівні. Вони легко можуть залити пристрій молоком або водою.
Ці нюанси необхідно враховувати при виборі комп'ютера для маленької дитини.

У 6 років (трохи раніше чи трохи пізніше), настає усвідомлення, що зі своїми речами треба поводитись обережно. Дитина перестає з цікавості розбирати і ламати речі.

Відразу виключаємо:
1. Батьківські телефони. Маленький екран - дитина буде псувати зір. Він може легко зламати або пошкодити телефон. Може залишити його на підлозі, і ви самі на нього наступите. Повинно бути залізне правило - телефони тата і мами брати не можна.
2. Ноутбуки. Ноутбук здається хорошим вибором. Особливо якщо простір квартири обмежений. На цьому його переваги закінчуються.
Ноутбук дуже чутливий до будь-яких поломок. Виколупана клавіша - вже проблема. Не кажучи вже про більш серйозні поломки. Ремонт дорогий.
Комп'ютери швидко застарівають. Ноутбук модернізувати складно. Тому спочатку потрібно купувати хороший дорогий ноутбук, щоб він служив довше. А служити він навряд чи буде довго, так як, швидше за все, буде зламаний.
3. Планшет (пігулка) - трансформер (з клавіатурою). Цей девайс дуже крихкий і швидко буде зламаний.


Пігулка (планшет)


Переваги.
1. Девайс досить стійкий до пошкоджень, особливо, якщо відразу «одягнений» в хороший захисний чохол.

2. Діти дуже швидко освоюють роботу на планшеті. У 2 роки - початківець, в 4 роки - досвідчений користувач, в 6 професіонал, який буде вас консультувати.

3. Для планшета є дуже багато корисного матеріалу - спеціальних додатків, навчальних програм та ігор для дітей. Виробники знають про популярність планшетів для дітей і постійно збільшують кількість різних іграшок і "навчалок".

Недоліки:
1. Планшет досить дорогий пристрій. Дешевий планшет дитині купувати не можна, якщо ви хочете зберегти його очі. Обов'язково повинна бути попередня настройка системи для дитини (потрібно заплатити додатково гроші за настройку під дитину, щоб він не потрапив, куди не треба).

2. Не можна забезпечити 100% безпеку. Як би ви не налаштовували планшет, все одно дитина може мати доступ до матеріалу, який їй не бажаний. Адже «настройка для дітей» поняття досить невизначене.
Між дитиною трьох-чотирьох років і дитиною семи років дуже велика різниця. Іграшка на планшеті для дитини семи років, може бути абсолютно неприпустима для дитини чотирьох років.

Комп'ютерна підставка для дітей
3. Занадто мобільний. Це величезний недолік. Дитина може ходити з таким девайсом цілий день, і забрати у нього планшет або обмежити по часу буде дуже складно. Малюк буде скандалити і вередувати, не бажаючи розлучатися з улюбленою іграшкою. Також вам буде дуже важко контролювати, що він дивиться, в які іграшки грає.
Виробники знають, як діти вправно підпорядковують собі батьків, як важко протистояти їх наполегливим вимогам, і відмінно використовують це в своїх цілях.

4. Навантаження на очі. Планшет, так само як і телефон, діти підносять близько до очей, що погано впливає на зір маленької дитини.

5. Планшет не є повноцінним комп'ютером і не навчає навичкам роботи на комп'ютері. Коли діти йдуть в школу їм треба працювати з Word, готувати презентації в Power Point, а навичок роботи на комп'ютері у них немає. Як показує практика, дитина освоїв комп'ютер, легко освоїть Планшет і телефон. А ось, навпаки, з планшета перейти на комп'ютер набагато складніше.


Стаціонарний комп'ютер


Кращий вибір для будь-якого віку - це стаціонарний комп'ютер.
Легше контролювати час, який дитина проводить за комп'ютером. І легше контролювати, що дитина буде дивитися.
Ви включили комп'ютер, дитина сіла, запустили те, що вважаєте за потрібне, щоб дитина подивилася. Пройшла, наприклад, година, ви вимкнули комп'ютер, і дитина не повинна його самостійно включати.
Завжди можна підібрати потрібну конфігурацію (фахівці вам порадять, якщо ви сформулюєте навіщо вона вам потрібна). З плином часу його дуже легко буде модернізувати. На жорсткому диску можуть зберігатися відео, ігри, які ви вважаєте знадобляться для дитини. Якщо дитина "подковирне клавіші", відремонтувати не проблема. Якщо поломка серйозна, купити нову клавіатуру. Це не дорого.
Ми тільки хочемо порадити, не економити на моніторі. Хороший екран збереже зір вашій дитині.

Якщо в сім'ї кілька дітей, вони без проблем можуть користуватися одним комп'ютером.
Якщо у вас вдома є стаціонарний комп'ютер, спеціально купувати комп'ютер для дитини немає необхідності. Встановивши наш додаток, ви можете спокійно залишати дитину біля комп'ютера, і не боятися, що вона щось зітре або зашкодить систему.

Єдиний недолік стаціонарного комп'ютера, це те, що для нього потрібен стіл. Якщо для вас це проблема, думайте, як її вирішити. Її вирішувати все одно буде необхідно, коли дитина піде в школу.

Коли дитина піде в школу, на перших зборах для батьків викладач скаже, треба купувати планшет чи ні. Якщо треба (підручники будуть на планшеті), не переживайте, ваша дитина освоїть планшет за тиждень.


YouTube FaceBook Pinterest Linkedin Instagram
Baby English Best ® 2018-2022
19 visitors today, 62606 total