Грайте і вчіться. Освіта дітей від 1 до 9 років

Відвідайте наш сайт РОСIЙСЬКОЮ мовою i сайт BabyEnglish.Club

Відео для дітей

П'ять сайтів для Відео.

Телевізійні мультсеріали - сайт "Cartoons".
Підбірка серіалів для дітей різного віку. Батьки можуть відключати або включати серіали, згідно віку дитини. Рекомендації по віковим категоріям в батьківському розділі.

Відео Книги - сайт "Video Books".
Багато книги переведено в відео. Іноді (коли у вас проблеми з часом) це дуже зручно. Книги на сайті періодично змінюються.

Повнометражні фільми та мультфільми - сайт "Movies".
Підбірка найкращих мультфільмів і фільмів для дітей молодшого віку.

Повнометражні фільми - сайт "Popcorn Cinema".
Підбірка найкращих фільмів для дітей старшого віку.

Мої Відео - сайт "My Video".
Сайт для розміщення відео, які ви вважаєте корисними для вашої дитини, і для відео, які подобаються дитині. Відео легко встановлюються (одним кліком) з батьківського розділу (дивіться стор. Батьківський розділ)
Поповнювати сайт ви можете з нашого сайту babyenglish.gift - великий вибір мультфільмів, серіалів і ігрових фільмів для дітей на різних мовах. Сайт закритий. Вхід тільки для наших передплатників. Підписка безкоштовна на сайті http://babyenglish.club/
TV series
Video Books
Cartoons and movies
Popcorn Cinema
Коли і як дивитися повнометражні мультфільми і фільми дітям.

Маленькій дитині важко зосередитися і просидіти годину - годину тридцять хвилин. Але вже в 4.5 року - 5 років вона готова дивитися повнометражні мультфільми і фільми з початку до кінця.

Коли дивитися.
Мультфільми або фільми повинні відповідати віку дитини.
Це дуже важливо. Кінематограф має великий вплив на людину - його поведінка, спосіб мислення. Кожен фільм розрахований на певну аудиторію.

Наведу приклад з дорослого життя.
1970 роки. Я це добре пам'ятаю. Другий курс ОВІМУ (Одеське Вище Інженерне Морське Училище. Зараз національна морська академія). У роті (на курсі) 45 молодих, повних енергії, галасливих хлопців. В кінотеатрах йде оскороносний фільм «Ромео і Джульєтта». У той час це була подія. Майже без затримки, фільм, визнаний у всьому світі, йде в наших кінотеатрах. Протягом декількох днів його подивилася практично вся рота.
На перервах тиша, в кубриках тиша, все про щось думають. Фільм мав величезний емоційний вплив на хлопців 18-22 років. І я пам'ятаю, що на більш старших (наші батьки) такого враження він не справив. Фільм дуже сподобався, але емоційний вплив був набагато меншим.

Ще один приклад з дорослого життя.
Володимир Познер, популярний журналіст, розповідає, як він перший раз подивився «Політ над гніздом зозулі» (One Flew Over the Cuckoo's Nest) - в кінотеатр увійшов один чоловік, вийшов інший.
На мене з дружиною фільм теж справив величезне враження. Але точно не таке як на Познера. Ми багато чого не зрозуміли. І це, я вважаю, вік. Володимир Володимирович на 17 років старше.
Приблизно через 10 років фільм повторно йшов в кінотеатрах, і ми порадили доньці, якій було тоді 14 років, піти в кіно. Її враження - класна комедія. Вона нічого не зрозуміла. І це було нормально - вік. Інша справа, що і ми не розуміли, що перед тим як посилати дитину дивитися такий фільм, треба хоча б, щось їй пояснити.
Не так давно, в анонсі цього фільму по телебаченню (не пам'ятаю який канал), було теж вказано комедія. Напевно, писав 14-ти річний.

Для маленьких дітей час стискається. Те, що цікаво дитині в 4,5 року, вже не дуже цікаво в 5 років, а в 6 років вона це дивитися не буде.

Є відмінний диснеївський посібник для дітей, які вивчають англійську мову “Magic English”.
Якщо дитині 4-7 років, з імовірністю 90% йому не подобається. Подобається до 4 років, як “рОзВоЖаЛкА”. І знову починає подобатися після 7 років, коли дитина сприймає ці уривки з мультиків не як мультики, а як навчальний посібник для вивчення мови - веселіше, ніж підручник.
Спостерігайте за дитиною, дивіться, що їй цікаво. Мультфільм повинен відповідати віку та інтересам дитини.

Як дивитися.
Величезний емоційний вплив на дітей віком 4,5 - 6 років справляє мультфільм «Король Лев». Ми це спостерігаємо з 1994 року. Жодна дитина не залишається байдужою. Вона дуже переживає за Симбу, його батька. Практично завжди очі повні сліз.
Якщо хтось із батьків скаже, що його дитина дивилася цей мультфільм багато разів, і на неї він враження не справив. Я скажу, що твердження «дивилась мультфільм багато разів» помилково - вона його не дивилася жодного разу. Чому я прав, а батьки неправі (вони же бачать, що їх дитина дивиться по телевізору, а я ні)?

“Дивилась мультфільм” це коли дитина, у відповідній обстановці, сідає перед телевізором разом з батьками і дивиться мультфільм (фільм) з початку до кінця. Коли мультфільм виглядає, як фон, коли дитина грає, їсть і т.д., це не означає, що вона його дивилась.

Як повинен бути організований перегляд повнометражних мультфільмів і фільмів з дитиною.
Один (максимум два) мультфільму в місяць.
Перегляд повинен бути святом. Готуйте дитину до перегляду. Продумайте, коли Ви можете приділити їй свій час і який мультфільм (фільм) ви будете дивитися. Емоційно повідомте дитині заздалегідь, що Ви будете разом з нею дивитися "класний" мультфільм.
Запишіть фільм на флешку (перегляд на телевізорі).
Створіть обстановку - як в кінотеатрі. По кімнаті ніхто не ходить. Дитину і Вас ніхто не відволікає.
Ви сідаєте поруч з дитиною.
Під час перегляду нікуди не виходьте, показуйте свій інтерес.


YouTube FaceBook Pinterest Linkedin Instagram
Baby English Best ® 2018-2022
22 visitors today, 62609 total